Realizace zahrad a trávníků

Na začátku každého projektu je Vaše představa či hotový projekt. Ovšem pokud nemáte ani představu, ani projekt, rádi Vám poradíme. Na žádost uděláme návrh Vaší zahrady dle Vašich kritérií. Návrh máte u naší firmy zcela zdarma.

Komplexní řešení

Naše firma Vám nabízí komplexní řešení Vaší zahrady.
Zabýváme se terénními úpravami v celém rozsahu zahrady. Srovnání stanoviště do posledního detailu. Odstranění současné vegetace případně odplevelení stávající plochy.

Výsadba rostlin probíhá do připravené nakypřené půdy. Používáme rostliny od několika dodavatelů. Dbáme především na vynikající zdravotní stav rostlin a jejich vzhled. Při výsadbě jsou používané kvalitní substráty.

Záhonové obruby (viz. fotogalerie) přináší uživateli podstatně méně starostí a práce. Trávník se snadněji udržuje. Obruby zabraňují prorůstání trávníku do výsadby. Obruby jsou vyráběny z recyklovatelného materiálů, jsou tudíž ekologické.

Mulčování výsadeb se provádí pomocí několika druhů materiálů – mulčovací kůra, barevná štěpka, piniová kůra, oblázky, kamenná drť. Výsadba se mulčuje hlavně kvůli zabránění prorůstání plevelů, estetického hlediska a zadržování vody ve výsadbě.

Zabýváme se i drobnými zahradnickými stavbami jako jsou např. stavba palisádových kůlů, chodníků, skalek, zídek. Palisádové kůly se používají při řešení menších svahových nerovností. Palisády mají různou šířku. Můžete si vybrat z tloušťky 12, 14, 16 a 20 cm. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, volejte nebo pište, rádi Vám odpovíme.

Kontaktní informace

Tel.: +420 733 587 332
E-mail: info@jkzahrady.cz
Www: www.jkzahrady.cz


Volejte každý den
vč. víkendu mezi
8:00 - 19:00 hodinou!


Spojte se s námi prostřednictvím sociální sítě Facebook.com a mějte aktuální informace a ukázky naší práce po ruce...

facebook-ico